وبلاگ

Smeg and Dolce&Gabbana

64 / 100

Smeg and Dolce&Gabbana

 

روح‌های هنری Smeg و Dolce Gabbana که در مجموعه‌های Divina Cucina با هم ملاقات کردند، دوباره در پروژه Blu Mediterraneo با هم همکاری کردند. مجموعه جدید لوازم کوچک توسط Smeg با طراحی خاص (طراحی عمیق) و خلاقیت بی‌نظیر Dolce&Gabbana ساخته شده است.

ست صبحانه Smeg and Dolce&Gabbana

:

عشق من، سیسیلی است

لوازم خانگی Smeg با همراهی Dolce & Gabbana زیبایی‌ منحصر به فردی که به سیسیل مرتبط است (روح دومنیکو دولچه و استفانو گابانا) غذاهایی با طعم لذیذی ایجاد می کند.

لذت خوردن و آشامیدن توسط دستگاههایی مانند : توستر، آبمیوه‌گیری، قهوه‌ساز، کتری، مخلوط‌کن، میکسر میسر شده و به ما قابی زیبا در آشپزخانه خواهد داد.

همه محصولات در تولید صنعتی با رعایت موازین هنر دکوراسیون به‌گونه‌ای خارق‌العاده است این فقط صنعت نیست، این هنر صنعت سیسیلی محسوب می‌شود.

کتری Smeg and Dolce&Gabbana

با کتری Smeg , Dolce & Gabbana از نتایج جوش سریع لذت ببرید، بین مجموعه Sicilyعشق من هست یا آبی مدیترانه ای یکی را انتخاب کنید.

توستر Smeg and Dolce&Gabbana
 

برای داشتن نانی کاراملی رنگ و مطبوع از توستر Smeg , Dolce & Gabbana استفاده کنید، بین مجموعه Sicily عشق من هست یا آبی مدیترانه ای یکی را انتخاب کنید.

آب مرکبات گیری Smeg and Dolce&Gabbana

با آبمیوه مرکبات گیر در خانه، آب میوه تازه گرفته شده را کشف کنید، بین مجموعه Sicily عشق من هست یا آبی مدیترانه ای یکی را انتخاب کنید.

ست قهوه Smeg and Dolce&Gabbana

ست قهوه smeg دارای دستگاه قهوه ساز اسپرسو، آسیاب قهوه و کف ساز شیر می باشد. این مجموعه با ترکیب رنگ ها و شکل‌های گرد نمادینی که الهام‌بخش Smeg را مشخص می‌کند، تکمیل می شود.

برای اطلاع از قیمت محصولات و دست یابی به تخفیف های خاص با ما در تماس باشید اینجا کلیک کنید.

برای بازدید از سایت اصلی smeg به لینک مقابل مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *