درباره تفال آنلاین

هفتاد سال پیش وقتی مارک گری گور اولین ظرف نچسب را به بازار عرضه کرد، باور داشت که دیری نمی‌پاید تا ظروف تفال جزیی جداناشدنی

از هر آشپزخانه ای می‌گردد.

در تولید ظروف آشپزخانه و لوازم منزل تفال، خلاقیت حرف اول را می زند.

هنگامی که این نوآوری در جهت برطرف ساختن نیاز های مشتریان قرار می گیرند کالاهای متنوع و زیبا تولید می گردد.

 

درباره گروه تفال آنلاین

گروه تفال آنلاین چندین سال است فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات تفال فرانسه اصل با هدف مشتری ‌مداری و ارائه بهترین محصولات آغاز نموده است.

همچنین سعی کرده ایم تا جدیدترین لوازم خانگی و آشپزخانه شرکت تفال ، اسمگ، دایسون، نینجا، سیج، میله، دولچه گوستو و نسپرسو را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم نقش کوچکی در این اتفاق بزرگ ایفا کنیم.

تیم تحقیق و توسعه تفال همواره آخرین اخبار فناوری و انتظارات مشتریان را رصد می کنند و برای نیاز های آنها راه حل های خلاقانه ارائه می‌دهند.

فرقی نمی کند که شما یک آشپز حرفه ای باشید و یا کسی که برای اولین بار قصد آشپزی دارد، تفال وسایل و ظروف مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد.

 

درباره فروشگاه های اینترنتی و حضوری تفال

این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت و مرکز توسعه وزارت الکترونیکی میباشد که خریدی مطمئن را برای مشتریان تضمین میکند و در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده است.

 

مفتخریم اعلام کنیم نمایندگی تفال ۲۷ سال سابقه درخشان در این عرصه را دارا می‌باشد.

این تیم فعالیت خود را با رعایت قوانین کشور ایران از سال ۱۳۸۰ در بازار بزرگ تهران و بعدها در مرکز خرید پالادیوم آغاز نمود و همچنین از سال ۱۳۹۲ فروشگاه اینترنتی به منظور خدمت‌رسانی به مشتریان ساکن شهرهای دیگر کشور و همین‌طور امکان خرید آسان برای مشتریان خود راه‌اندازی کرد.

ماموریت ما این است شرایطی ایجاد کنیم که مشتریان آسوده‌خاطر در خانه‌هایشان لوازم مورد نیاز خود را بدون نگرانی و دغدغه انتخاب و خریداری نمایند.

این فروشگاه با درج اطلاعات کافی و تنوع در عرضه محصولات به شما مشتریان گرامی حق انتخاب می‌دهد.

به این منظور فروشگاه اینترنتی تفال دارای نماد اعتماد الکترونیکی از صنعت معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت می‌باشد که خریدی مطمئن را برای مشتریان تضمین می‌کند و در تمامی صفحات سایت قابل مشاهده است.