وبلاگ

5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

85 / 100

5 دسر به شکل قلب برای شیرین کردن روز ولنتاین

روز خاص خود را با این خوراکی های قلبی شکل شیرین کنید.

کلوچه های قلب

5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

همانطور که هر بچه ای به شما می گوید، دسرها زمانی خوشمزه تر می شوند که به شکل سرگرم کننده ای در بیایند. به‌عنوان یکی از ساده‌ترین شکل‌ها برای برش، قلب‌ها در تمام طول سال، نه فقط در روز ولنتاین، شایسته جایگاهی در کاتالوگ کوکی‌کاتر (یا قالب کیک) شما هستند. آیا راه بهتری برای نشان دادن کمی عشق بیشتر به خانواده و دوستان نسبت به یک دسته کلوچه قلبی یا یک تکه شیرین کیک قلبی وجود دارد؟ البته، شما همچنین می توانید از این دسرهای لذت بخش پذیرایی کنید – اگر همه آنها را برای خود نگه دارید قضاوت نمی کنیم.

01- 5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

سه گانه کوکی قلب روز ولنتاین
مشاهده دستور العمل
کوکی های قلبی شکل روز ولنتاین در جعبه با روبان
تنها چیزی که لازم است یک دسته خمیر شیرینی شکری است تا غذای شایان ستایش ایجاد کنید: کوکی های تکه تکه ای که با قلب های ریز پوشانده شده اند، بقیه با رنگ های روز ولنتاین نقاشی شده اند، و قلب های راه راه که لمس هندسی را به همه آن منحنی ها می بخشد. هر سه را با پاشیدن براق از گرد و غبار براق خوراکی به پایان برسانید.

02- 5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

پفک های کرم شکلاتی به شکل قلب
مشاهده دستور العمل
پفک های کرم شکلاتی به شکل قلب
این پفک های کرم شکل به طرز شگفت انگیزی ساده هستند: تنها ابزاری که برای درست کردن شکل جشن نیاز دارید یک اسکوپ شیرینی است! می توانید این پفک های منحط را به صورت ساده یا با دم کرده شکلات تهیه کنید. در هر صورت، آنها با خامه شیرینی خوشمزه پر شده اند. سرو کردن این غذاها بدون تزئین کاملاً قابل قبول است، اما ما تضمین می‌کنیم که از اضافه کردن یک قطره سس تند فاج پشیمان نخواهید شد.

03- 5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

کوکی‌های برش قلب نوشتاری
مشاهده دستور العمل
کوکی‌های برش قلب نوشتاری
پختن دسته‌ای از کوکی‌هایی به شکل قلب روشی متفکرانه برای نشان دادن علاقه‌تان به دوستان و خانواده است – و افزودن پیام‌های شخصی‌شده این حرکت را شیرین‌تر می‌کند. از رنگ خوراکی برای رنگ آمیزی خمیر به هر رنگی که می خواهید استفاده کنید، سپس از برش های شیرینی شکل قلب و مهرهای ریز برای ایجاد پیچ و تاب دلخواه خود بر روی قلب های گفتگو استفاده کنید.

04- 5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

کیک پودینگ اسطوخودوس-لیمو
مشاهده دستور العمل
کیک پودینگ لیمو اسطوخودوس
البته، این کیک های میوه ای و گلدار اگر آنها را به صورت دایره ای درست کنید مزه یکسانی خواهند داشت، اما آنها در رامکین های شکل قلب بسیار زیباتر هستند، فکر نمی کنید؟ فرقی نمی‌کند چه شکلی را انتخاب کنید، این کیک‌های پودینگ خامه‌ای با پاشیدن شکر کریستال سنگی و اسطوخودوس روی آن، ذائقه‌تان را خوشحال می‌کنند.

05- 5 دسر قلبی برای شیرین کردن روز ولنتاین

قلب مرنگ چرخان
مشاهده دستور العمل
شیرینی مرنگ مرمری شکل قلب در زمینه صورتی
برای تهیه این دسرهای روز ولنتاین نیازی به تجهیزات خاصی ندارید. به سادگی از یک قاشق برای ایجاد شکل قلب ظریف استفاده کنید. ما مرنگ هایمان را با عصاره تمشک و توت فرنگی طعم دار کردیم اما می توانید از هر طعمی که دوست دارید استفاده کنید.

 

بطور کلی می بایست تاکید کنیم که تمامی کیک ها بجز فر در هواپز ها همچون هواپز نینجا میتوانند به خوبی و راحتی آماده شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *